भुटानी शरणार्थीको शैक्षीक सहयोगार्थ अमेरिकामा भब्य सांगितिक कार्यक्रम

0
153

२ असोज, काठमाण्डौ । नेपालमा रहेका भुटानी शरणार्थीको शैक्षिक क्षेत्रमा सहयोग पुर्याउँदै आएको दातृ संस्था कारितास नेपालको सहयोगार्थ अमेरिकामा भब्य सांगितिक कार्यक्रमको आयोजना गरिने भएको छ । तेस्रो देश पुनर्बासका क्रममा अमेरिकामा रहेका भुटानी शरणार्थीहरुको समेत संलग्नतामा हुन लागेको कार्यक्रम Groceries and Nepali Kitchen र Globlepostinfo.us ले संयुक्त रुपमा आयोजना गरका हुन । यही आउँदो शनिबार सेप्टेम्बर २२ मा साझ ८ बजे मिनिसोटास्थित Washington Technology Magnet School मा हुने कार्यक्रमा ख्यातिप्राप्त गायक सत्यराज आचार्य र स्वरुपराज आचार्यका प्रस्तुतिहरु रहनेछन । यसअलवा हास्यकलाकार विल्सन बिक्रम राई (तोक्मे बुढा)  लगायतका कलाकारले हसाएर मनोरञ्जन दिनेछन । प्रवेश शुल्क १५ डल्लर राखिएको उक्त कार्यक्रममा अपाङ्ता भएकाहरु, ६५ बर्षमाथिका ज्येष्ठ नागरिक र १० बर्ष मुनिका बालवालिकालाई शुल्क नलिइने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here