भारतमा एक ट्रकले ४८ सवारी साधनलाई ठक्कर दियो

0
26

काठमाडौं। भारतको पुणे-बेंगलुरु राजमार्गमा एक ट्रकले लगभग ४८ सवारी साधनलाई ठक्कर दिएको छ । आइतवार अवेर राती भएको सो २५ देखि ३० सवारीसाधनमा ठूलो क्षति पुगेको छ। त्यसबेला सडकमा सवारी जाममा परेका थिए। एउटा ट्रक सताराबाट मुम्बई जाँदै थियो।

ट्रकले सवारी साधनलाई ठक्कर दिँदा सवारीसाधनमा क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ । ट्रकका चालक भने अझै फरार छन्। प्रारम्भिक अनुसन्धानमा ट्रकका चालकले नियन्त्रण गर्न नसकेर ट्रकको ब्रेक फेल भएको बताइएको छ । दुर्घटनामा कसैको ज्यान गएको छैन, ११ जना घाइते भएका छन्, जसमध्ये ६ जना घाइते भएका छन् । उनीहरुलाइ अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ ।

दुर्घटना भएको सडकमा यसअघि पनि धेरै दुर्घटना भइसकेका छन् । रातमा सडक अवरुद्ध हुँदा दमकलका धेरै गाडी पनि घटनास्थल पुगेका थिए।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here